אדום

קטלוג יין

Selected Wines

Agnès Paquet

מהיותה הדור הראשון המייצר יין מכרמי המשפחה, אימצה אנייס פאקה סטנדרטים גבוהים של עבודה ידנית וחקלאות אורגנית, ויינותיה שובי הלב, בעיקר מאוסה-דורס, הינם טהורים, נקיים וחפים ממניפולציות.

Antoine Jobard

יינותיו של יקב משפחתי קטן זה, שכרמיו מתפרסים על פני המפורסמים שבטרוארים של מרסו, התברגו זה מכבר ברשימת גדולי היינות של הכפר והם זוכים לתהילה וביקוש גדולים.

Arnoux-Lachaux

יקב וותיק מוון-רומנה, שעבר מהפכת איכות וסגנון תחת שרביטו של הדור החדש, ויינותיו, המגיעים מהמפורסמים שבכפרי קוט דה נואי, שופעי ריכוז, פיתוי וביטוי של הטרואר.

Ballot Millot

שארלו באלו עומד כיום מאחורי כמה מהיינות הלבנים הגדולים של בורגון. עם כרמים נחשקים מהכפרים מרסו ושאסן, מתודות אורגניות בכרמים והתערבות מינימאלית ביקב, יינותיו טהורים, נקיים ומלאי ביטוי טרואריסטי.

Bonneau du Martray

ליקב שני יינות גראנד קרו, שניהם מגיעים מכרם שארלמן, כרם הגראנד קרו היחיד בבורגון הניהנה מתפנית מערבה ומשעות אור ארוכות במיוחד. תחת ידיו, מוציא היקב, את הקלאסי והאותנטי שבקורטון-שארלמן.

Christian Moreau

עם אחיזות במובחרים שבכרמי שבלי, הנטועים בחלקם בגפנים בוגרות, לצד ויניפיקציה מבריקה; יינות היקב התברגו לרשימת יינות הגראנד קרו הטובים של שבלי.

Château Latour

שאטו לטור הוא המופע המושלם של קברנה-סוביניון, סמן ימני של הגדה השמאלית של בורדו. הטרואר הייחודי שלו, מדרון מתון לכיוון הנהר, הז'ירונד, הוא זה המעניק ליין את זהותו הטהורה הנשגבת. יין אספנות מהשורה הראשונה.

Clos de Tart

ליקב כרם אחד, קלו דה טאר. זהו הגראנד קרו מונופול הגדול ביותר בבורגון ואחד מארבעת כרמי הגראנד קרו של הכפר מורה-סן-דני. מאז ימי הנזירות ועד עצם היום הזה לא חולק הכרם, ולעובדה שהחליף רק שלוש ידיים בכ- 900 שנה, אין אח ורע בבורגון.

Comte Armand

ליקב אחיזות בקוט דה בון, ועיקר גאוותו הינו כרם Clos des Epeneaux, אחד הכרמים הנחשבים ביותר של פומאר, השייך לו כמונופול. זהו כרם בן חמישים דונמים הנטוע בצפיפות רבה, בחלקו בגפנים בוגרות בנות מעל 70 שנה והחקלאות המונהגת בו הנה ביו-דינאמית.

Comte Georges de Vogüé

ליקב כרמים בכפר שמבול-מוזיני, ביניהם חלק הארי בכרם Musigny, אחד מכרמי הגראנד קרו המהוללים בבורגון. זהו אחד היקבים המביאים את תפארתה של בורגון ואת גדולתם של יינות קוט דה נואי לידי ביטוי נשגב. יינותיו הם התגלמות הטרואר של שמבול.

Comte Liger-Belair

ליקב אחיזות בטרוארים מפוארים בקוט דה נואי, ועיקר גאוותו נתון למונופול, כרם הגראנד קרו La Romanée, ה- AOC הקטן ביותר בצרפת ואחד מכרמי הגראנד קרו הנשגבים של בורגון.

Comtes Lafon

עם אחיזות משמעותיות בטובים שבכרמי מרסו, כולם מעובדים תחת משטר ביו-דינאמי מאז 1995, לפון הוא אחד היקבים המעולים והחשובים של בורגון.

David Duband

היקב מפיק יינות מעודנים, אלגנטיים ושופעי קסם, מלמעלה מעשרים טרוארים מעולים בין נואי-סן-ז'ורז' לז'ברה-שמברטה, כולם מעובדים בשיטות אורגניות.

De Montille

עם אחיזות מגוונות בכל קוט ד'אור, היקב שואף, מעל לכל מטרה, להפיק יינות אותנטיים, המשקפים את הטרואר ממנו באו. יינותיו קלאסיים, אלגנטיים ובעלי פרופיל ארומטי טהור.

De Villaine

היקב החשוב והמוביל בכפר בוזרו, אשר אימץ שיטות חקלאות אורגניות כבר בסוף שנות השמונים והוביל את קידום בוזרו לדרגת וילאז'.

Denis Mortet

היקב המשפחתי מז'ברה-שמברטה שמוציא תחת ידיו כמה מהיינות המפוארים ביותר של בורגון, הנהיג בשני העשורים האחרונים כורמות קפדנית ומדוקדקת שלקחה את יינות היקב לרמה גבוהה עוד יותר.

Domaine Leflaive

דומן לפלב הוא היקב המפורסם ביותר בפוליני-מונרשה והוא נחשב לסמן הימני של יינות הכפר, כמו גם של בורגון הלבנה כולה. בבעלותו אחיזות משמעותיות במפוארים שבכרמי פוליני.

Domaine Ponsot

היקב היה מהראשונים להבין את חשיבות חקר הגפן והזיהוי של הגפנים המובחרות בכרם. העבודה הייתה לציון דרך באזור, כשכיום, מוצאן של חלק מגפני הפינו נואר ה"מפורסמות" ביותר בבורגון הנו מחלקת Clos de la Roche של פונסו, שם עדיין חיות ה"גפנים האימהות", שניטעו בכרם בשנות החמישים.

Domaine d'Auvenay

דומן ד'אובנה, לצד היקב לרואה, זהו היהלום שבכתר עבור גברת לרואה; אולי אחת הדמויות המשפיעות והנערצות של בורגון. אלו הם יינות נדירים, באיכות בלתי נתפסת; יינות אספנות שהם פאר יינות העולם.

Domaine de l'Arlot

בבעלות היקב שני כרמי מונופול - שניים מהכרמים החשובים של נואי-סן-ז'ורז'; כרמים אשר מהווים את ליבת היקב ומגדירים את הסגנון הקלאסי והאלגנטי של יינותיו; יינות מסעירים, אריסטוקרטיים ואותנטיים.

Dominique Cornin

בקצה הדרומי של בורגון, במאקונה, על מדרונות הכרמים של הכפר שאנטרה וסביבתו, מתפרסים כרמי היקב ומעובדים במסירות, בעבודה ידנית, תחת משטר חקלאות אורגני, ביו-דינאמי. אלו הם יינות שופעי קסם המסבים עונג בכל עת.

Emmanuel Rouget

יינותיו של אמנואל רוז'ה, אחיינו ויורשו של הנרי ז'איה, ידועים כיינות טהורים, אלגנטיים, מלאי חיוּת ועסיס; מהבורגון הבסיסי ועד יין הדגל, היהלום שבכתר, Cros Parantoux.

Etienne Sauzet

אחד היקבים המבוקשים ביותר בבורגון, בעל אחיזות משמעותיות במפוארים שבכרמי פוליני-מונרשה. יינותיו מסוגננים ואלגנטיים והם מביאים איתם את תכונותיו של כל טרואר וטרואר בכפר אגדי זה.

Eugénie

יקב קטנטן מהכפר המיתי וון-רומנה; המשכו וגילגולו של דומן רנה אנז'ל שנרכש על ידי פרנסואה פינו, ומאז, תחת משטר חקלאות ביו-דינאמי וכורמות מוקפדת, יינותיו נוסקים למחוזות אלגנטיות השייכים לגדולים ולמפוארים ביינות בורגון.

Guy Breton

אחד מ"חבורת הארבעה" אשר בסוף שנות השמונים קראו לשיבה לעבודה בשיטות מסורתיות, ודגלו בכורמות אורגנית, בטיפוח גפנים בוגרות, ובאי הוספת גפרית. מפיק יינות טבעיים מכמה כפרי קרו דו בוז'ולה; יינות נעימים וקלים לשתייה, שופעי קסם ואותנטיות.

Henri Gouges

זהו היקב המוביל בנואי-סן-ז'ורז' המעבד את כרמיו במשך ארבעה דורות. יינותיו שופעי אנרגיה וחיוּת; יינות קלאסיים וטהורים; מהבורגון הבסיסי ועד ליין המגיע מהכרם הידוע ביותר של הכפר, ומן הסתם זה שהעניק לו את שמו המלא, Saint-Goerges.

Jean Durup

זהו בעל שטח הכרמים הגדול ביותר בשבלי החולש על כמעט אלפיים דונמים, כשהנתח המשמעותי הוא מגוון מרתק של חלקות פרמייה קרו. יינות היקב, שעוברים ויניפיקציה עדינה, פשוטה, וללא עץ, הינם טהורים, קריספיים ושופעי רעננות.

Jean Foillard

אחד מ"חבורת הארבעה" אשר בסוף שנות השמונים קראו לשיבה לעבודה בשיטות מסורתיות, ודגלו בכורמות אורגנית, בטיפוח גפנים בוגרות, ובאי הוספת גפרית. מפיק יינות מהכפר מורגון; יינות בנויים, עמוקים, בעלי מרקם קטיפתי מפנק.

Jean Grivot

כרמי היקב ממוקמים בטרוארים המפוארים של קוט דה נואי ושמו של היקב הולך לפניו מזה עשרות שנים. לאחרונה, הדור החדש של המשפחה מביא עימו רוח רעננה של נגישות ורכות, לצד שמירה על סגנון היינות ארוך השנים של המשפחה.

Jean-Paul Thévenet

אחד מ"חבורת הארבעה" אשר בסוף שנות השמונים קראו לשיבה לעבודה בשיטות מסורתיות, ודגלו בכורמות אורגנית, בטיפוח גפנים בוגרות, ובאי הוספת גפרית. היין של היקב, המגיע מכרמים בכפר מורגון, מביע את עצמו באופן ייחודי, פראי וטבעי.

Leroy

יינות היקב הינם כנראה היינות האדומים הגדולים ביותר של בורגון. עם אחיזות במפוארים שבטרוארים, שיטות כורמות ייחודיות, פורצות דרך, לצד יבול נמוך להחריד; כל אלו עשויים להסביר את הריכוז הבלתי נתפס והטקסטורה הקטיפתית של יינות לרואה.

Marc Roy

מפחות מארבעה הקטר כרמים בז'ברה-שמברטה, המעובדים בקפדנות ובעבודה ידנית, ומגפנים שלעיתים הינן בנות מעל למאה שנה, היקב מפיק יינות טהורים, אלגנטיים ואותנטיים. יינות הוילאז' של היקב מאתגרים לא מעט יינות פרמייה קרו מהוללים.

Marcel Lapierre

זה היה מרסל לפייר, מנהיג המהפכה של "תנועת היינות הטבעיים" בבוז'ולה, שקרא לשיבה לשיטות הכורמות והויניפיקציה המסורתיות, ודגל בכורמות אורגנית, בטיפוח גפנים בוגרות, ובאי הוספת גפרית. המורגון היוצא תחת ידיו, הינו מלא חיוּת, אנרגיה ועסיס נוטף.

Michel Bouzereau

היקב חולש על כ- 13 הקטר כרמים במרסו ופוליני-מונרשה ויינותיו הם ביטוי חד ובהיר של הטרואר; בסגנונם הטהור, אך הארומטי, הם משקפים תמונה שלמה ואותנטית שלו.

Michel Mallard

כרמי היקב מתפרסים סביב גבעת קורטון, והיינות של היקב מהכפר לדואה, כמתבקש מהגאוגרפיה, הם מעין פגישה בין קוט דה נואי לקוט דה בון. יינות אותנטיים, מפנקים ומעניקים את החוויה השלמה של בורגון.

Méo-Camuzet

זהו אחד היקבים המובילים והחשובים של וון-רומנה ולו אחיזות בכרמים המפוארים ביותר בליבה של קוט דה נואי. יינותיו משלבים בגאוניות, עֹצמה עם אלגנטיות, ריכוז עם קסם ועידון.

Olivier Merlin

כבר הרבה שנים שאוליביה מרלה נחשב לאחד הייננים הטובים ממאקון ומין המוסכמות שהוא אחד הכורמים הדינאמיים באזור.

Petrus

המפורסם שביינות בורדו והעולם כולו; שם שרבים מכירים, בין אם הם חובבי יין ובין אם לאו. הכרם יושב על טרואר ייחודי, השמור רק לפטרוס; על הפלאטו, בראש ה"גבעה" של פומרול, על שכבת חימר כחול שאין כמותה בכל האזור, המעניקה ליין את ייחודו. זהו יין אספנות נשגב.

Pierre Gelin

משפחת ז'לה הגיעה לבורגון בשנת 1438, וב- 1925 החלה לרכוש כרמים בז'ברה-שמברטה וייסדה את היקב. כיום, ברשות המשפחה כ-13 הקטרים בכפרים ז'ברה ופיסה, המעובדים כולם בחקלאות אורגנית. זוהי קלאסיקה; יינות של פעם, מחלקה הצפוני של בורגון.

Prieuré Roch

היקב, שנוסד על ידי הנרי-פרדריק רוק, בן למשפחה לרואה, מעבד את כל כרמיו תחת משטר ביו-דינאמי ומנהיג שיטות ייחודיות ביקב עצמו. ליינות פרופיל ארומטי ייחודי, טבעי ופראי והם מביאים איתם את גדולת הטרוארים מהם הם מגיעים.

Ramonet

יקב איקוני משסאן-מונרשה ששמו יצא למרחקים עוד לפני מלחמת העולם השנייה. יינותיו מרגשים מהבורגון הבסיסי ועד יין הדגל, היהלום שבכתר, הלוא הוא המונרשה, כנראה המונרשה המבוקש בעולם.

Raveneau

היינות הנדירים של היקב המהולל הזה מספקים איכות ואותנטיות שאין בלתן. עם אחיזות בכרמים מעולים בשבלי, יינותיו הטהורים, המקוריים, הינם מושא הערצה בעולם היין כולו.

Romanée-Conti

זהו היקב המהולל ביותר בעולם כולו. כרמיו המפוארים, שבעה יינות אדומים ושני לבנים, כולם מחלקות גראנד קרו, מפיקים יינות מהפנטים המהלכים קסם על אוהבי בורגון. המפואר שבהם, הלוא הוא כרם המונופול רומנה-קונטי, מניב את יין האספנות המיתי הנחשק מכולם.

Roulot

יצרן אגדי של כמה מהיינות הלבנים המשובחים ביותר בעולם, שהיה לחלוץ כשהחל לבקבק בנפרד את כרמי הוילאז' שלו ממרסו. חותם הסגנון של יינותיו היה מאז ומעולם חד, טהור, חומצי ורזה. יינות מרסו מהשורה הראשונה.

Simon Bize

עם יינותיו הטהורים, האלגנטיים, המביאים איתם את אופיו המלא של עינב הפינו נואר, סימון ביז הוא הסמן הימני ליינות סביני-לה-בון וידוע כ"סוד שמור היטב" בבורגון. יינות אותנטיים ומקוריים.

Sylvain Cathiard

אחד מיקבי הקאלט של בורגון, בעל אחיזות בטרוארים מפוארים בקוט דה נואי ויינות בעלי פרופיל ארומתי עז, נוטף עסיס, לצד אלגנטיות וטוהר. בעשור האחרון יינות היקב התברגו גבוה ברשימת היינות המבוקשים והבלתי ניתנים להשגה; יינות אספנות.

Vincent Dauvissat

נדיר ומבוקש בצורה יוצאת דופן, היקב המפורסם הזה, סמן ימני לשבלי, מפיק, מכרמיו המשובחים, יינות יחודיים, מקוריים, מלאי טוהר ואותנטיות.

Vitteaut-Alberti

היקב, מהמובילים שביצרני Crémant de Bourgogne, מצליח בגאוניות רבה "ללכוד" את ניחוחות בורגון ולהכניסם לתוך היינות המבעבעים "בשיטה המסורתית" שהוא מפיק.

Vougeraie

העובדה שליקב אחיזות נרחבות בכרמים המתפרסים מז'ברה בצפון, ודרומה עד שסאן, כולם מעובדים תחת משטר אורגני, ביו-דינאמי, לא מפריעה לו להציג איכות, מהגבוהות שיש בבורגון בכל אחד ואחד מיינותיו.

Côte de Nuits
Richebourg - Grand Cru 2021
Méo-Camuzet
Richebourg - Grand Cru 2021
7900
7900
7900
7900
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Puligny-Montrachet 1er cru Cailleret 2021
De Montille
Puligny-Montrachet 1er cru Cailleret 2021
900
900
900
900
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Montrachet – Grand Cru 2018
Etienne Sauzet
Montrachet – Grand Cru 2018
4400
4400
4400
4400
+ הוסף לסל
אזל
2018
NV
לבן
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Brûlées 2021
Méo-Camuzet
Vosne-Romanée 1er cru Brûlées 2021
2500
2500
2500
2500
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Musigny - Grand Cru 2021
Vougeraie
Musigny - Grand Cru 2021
4300
4300
4300
4300
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Malconsorts 2018
De Montille
Vosne-Romanée 1er cru Malconsorts 2018
1600
1600
1600
1600
+ הוסף לסל
אזל
2018
NV
אדום
Côte de Nuits
Latricières-Chambertin - Grand Cru 2021
David Duband
Latricières-Chambertin - Grand Cru 2021
1900
1900
1900
1900
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Richebourg – Grand Cru 2020
Jean Grivot
Richebourg – Grand Cru 2020
8800
8800
8800
8800
+ הוסף לסל
2020
NV
אדום
Côte de Beaune
Montrachet – Grand Cru 2021
Ramonet
Montrachet – Grand Cru 2021
8900
8900
8900
8900
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Corton Renardes - Grand Cru 2017
Michel Mallard
Corton Renardes - Grand Cru 2017
600
600
600
600
+ הוסף לסל
אזל
2017
NV
אדום
Côte de Nuits
Chambertin - Grand Cru 2021
Denis Mortet
Chambertin - Grand Cru 2021
5700
5700
5700
5700
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Beaux Monts 2020
Jean Grivot
Vosne-Romanée 1er cru Beaux Monts 2020
1400
1400
1400
1400
+ הוסף לסל
2020
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er Cru Grands Suchots 2020
Arnoux-Lachaux
Vosne-Romanée 1er Cru Grands Suchots 2020
999999
999999
999999
999999
+ הוסף לסל
במסעדות
2020
NV
אדום
Côte de Beaune
Puligny-Montrachet 1er cru Combettes 2021
Etienne Sauzet
Puligny-Montrachet 1er cru Combettes 2021
960
960
960
960
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Côte de Nuits
Grands Echézeaux - Grand Cru 2021
Eugénie
Grands Echézeaux - Grand Cru 2021
2700
2700
2700
2700
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Nuits-St-Georges 1er cru Saint-Georges 2021
Henri Gouges
Nuits-St-Georges 1er cru Saint-Georges 2021
2100
2100
2100
2100
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Puligny-Montrachet 1er cru Cailleret 2021
Michel Bouzereau
Puligny-Montrachet 1er cru Cailleret 2021
950
950
950
950
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Perrières 2021
Ballot Millot
Meursault 1er cru Perrières 2021
1200
1200
1200
1200
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Chassagne-Montrachet 1er cru Ruchottes 2021
Ramonet
Chassagne-Montrachet 1er cru Ruchottes 2021
750
750
750
750
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
La Romanée - Grand Cru 2019
Comte Liger-Belair
La Romanée - Grand Cru 2019
29000
29000
29000
29000
+ הוסף לסל
2019
NV
אדום
Côte de Nuits
Musigny Vieilles Vignes - Grand Cru 2021
Comte Georges de Vogüé
Musigny Vieilles Vignes - Grand Cru 2021
4400
4400
4400
4400
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Romanée-Conti - Grand Cru 2020
Romanée-Conti
Romanée-Conti - Grand Cru 2020
84500
84500
84500
84500
+ הוסף לסל
2020
NV
אדום
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Clos des Bouchères 2021 - Magnum
Roulot
Meursault 1er cru Clos des Bouchères 2021 - Magnum
3600
3600
3600
3600
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Clos de la Roche v.v. – Grand Cru 2021
Domaine Ponsot
Clos de la Roche v.v. – Grand Cru 2021
2900
2900
2900
2900
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Côte de Beaune
Bâtard-Montrachet - Grand Cru 2020
Domaine Leflaive
Bâtard-Montrachet - Grand Cru 2020
5200
5200
5200
5200
+ הוסף לסל
2020
NV
לבן
Côte de Nuits
Clos de Tart - Grand Cru 2012
Clos de Tart
Clos de Tart - Grand Cru 2012
2900
2900
2900
2900
+ הוסף לסל
אזל
2012
NV
אדום
Bordeaux
Château Latour, Pauillac, 2012
Château Latour
Château Latour, Pauillac, 2012
3600
3600
3600
3600
+ הוסף לסל
2012
NV
אדום
Côte de Nuits
Bonnes-Mares - Grand Cru 2017
Comte Georges de Vogüé
Bonnes-Mares - Grand Cru 2017
2300
2300
2300
2300
+ הוסף לסל
אזל
2017
NV
אדום
Côte de Beaune
Ladoix 1er cru Corvée 2014
Michel Mallard
Ladoix 1er cru Corvée 2014
260
260
260
260
+ הוסף לסל
אזל
2014
NV
אדום
Côte de Nuits
Romanée-Saint-Vivant - Grand Cru 2020
Domaine de l'Arlot
Romanée-Saint-Vivant - Grand Cru 2020
3300
3300
3300
3300
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
אדום
Côte de Nuits
La Tâche - Grand Cru 2020
Romanée-Conti
La Tâche - Grand Cru 2020
19700
19700
19700
19700
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Reignots 2021
Sylvain Cathiard
Vosne-Romanée 1er cru Reignots 2021
2500
2500
2500
2500
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Nuits-St-Georges 1er Cru Procès 2020
Arnoux-Lachaux
Nuits-St-Georges 1er Cru Procès 2020
999999
999999
999999
999999
+ הוסף לסל
במסעדות
2020
NV
אדום
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Porusot 2021 - Magnum
Roulot
Meursault 1er cru Porusot 2021 - Magnum
3400
3400
3400
3400
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Perrières 2021
Michel Bouzereau
Meursault 1er cru Perrières 2021
950
950
950
950
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Fixin 1er cru Clos Napoléon 2019
Pierre Gelin
Fixin 1er cru Clos Napoléon 2019
370
370
370
370
+ הוסף לסל
2019
NV
אדום
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Perrières 2020
Comtes Lafon
Meursault 1er cru Perrières 2020
2200
2200
2200
2200
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
לבן
Chablis
Chablis Grand Cru Clos 2020
Raveneau
Chablis Grand Cru Clos 2020
3900
3900
3900
3900
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
לבן
Côte de Nuits
Clos de la Roche - Grand Cru 2011
Leroy
Clos de la Roche - Grand Cru 2011
42000
42000
42000
42000
+ הוסף לסל
2011
NV
אדום
Bordeaux
Petrus, Pomerol 2004
Petrus
Petrus, Pomerol 2004
15600
15600
15600
15600
+ הוסף לסל
אזל
2004
NV
אדום
Côte de Beaune
Meursault Narvaux 2014
Domaine d'Auvenay
Meursault Narvaux 2014
27000
27000
27000
27000
+ הוסף לסל
אזל
2014
NV
לבן
Côte de Beaune
Savigny-lès-Beaune 1er cru Vergelesses 2017
Simon Bize
Savigny-lès-Beaune 1er cru Vergelesses 2017
420
420
420
420
+ הוסף לסל
אזל
2017
NV
אדום
Chablis
Chablis Grand Cru Clos « Clos des Hospices » 2021
Christian Moreau
Chablis Grand Cru Clos « Clos des Hospices » 2021
490
490
490
490
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Chapelle-Chambertin – Grand Cru 2021
Domaine Ponsot
Chapelle-Chambertin – Grand Cru 2021
2100
2100
2100
2100
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Echézeaux - Grand Cru 2021
Emmanuel Rouget
Echézeaux - Grand Cru 2021
2500
2500
2500
2500
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Pommard 1er cru Clos des Epeneaux 2021
Comte Armand
Pommard 1er cru Clos des Epeneaux 2021
760
760
760
760
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Poruzots 2020
Antoine Jobard
Meursault 1er cru Poruzots 2020
800
800
800
800
+ הוסף לסל
2020
NV
לבן
Côte de Beaune
Meursault 1er cru Charmes 2018
Comtes Lafon
Meursault 1er cru Charmes 2018
920
920
920
920
+ הוסף לסל
2018
NV
לבן
Côte de Nuits
Nuits-St-Georges 2019
David Duband
Nuits-St-Georges 2019
320
320
320
320
+ הוסף לסל
2019
NV
אדום
Beaujolais
Morgon Vieilles Vignes 2021
Guy Breton
Morgon Vieilles Vignes 2021
130
130
130
130
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Beaux Monts 2011
Leroy
Vosne-Romanée 1er cru Beaux Monts 2011
24200
24200
24200
24200
+ הוסף לסל
2011
NV
אדום
Bordeaux
Forts de Latour, Pauillac 2015
Château Latour
Forts de Latour, Pauillac 2015
1450
1450
1450
1450
+ הוסף לסל
2015
NV
אדום
Mâconnais
Pouilly-Fuissé 1er cru Clos de France 2021
Olivier Merlin
Pouilly-Fuissé 1er cru Clos de France 2021
280
280
280
280
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Nuits-St-Georges 1er cru Clos des Forêts-St-Georges 2021
Domaine de l'Arlot
Nuits-St-Georges 1er cru Clos des Forêts-St-Georges 2021
550
550
550
550
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Beaune 1er cru Montrevenots 2021
Antoine Jobard
Beaune 1er cru Montrevenots 2021
360
360
360
360
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Beaune
Puligny-Montrachet 1er Cru Clavoillon 2021
Domaine Leflaive
Puligny-Montrachet 1er Cru Clavoillon 2021
1200
1200
1200
1200
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Gevrey-Chambertin Clos de Meixvelle 2019
Pierre Gelin
Gevrey-Chambertin Clos de Meixvelle 2019
300
300
300
300
+ הוסף לסל
אזל
2019
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée 1er cru Cros Parantoux 2021
Emmanuel Rouget
Vosne-Romanée 1er cru Cros Parantoux 2021
6200
6200
6200
6200
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vougeot 1er cru Clos Blanc de Vougeot 2021
Vougeraie
Vougeot 1er cru Clos Blanc de Vougeot 2021
650
650
650
650
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Corton-Charlemagne – Grand Cru 2011
Bonneau du Martray
Corton-Charlemagne – Grand Cru 2011
1700
1700
1700
1700
+ הוסף לסל
2011
NV
לבן
Chablis
Chablis Grand Cru Valmur 2021
Christian Moreau
Chablis Grand Cru Valmur 2021
370
370
370
370
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte Chalonnaise
Rully 1er cru Champs Cloux 2019
De Villaine
Rully 1er cru Champs Cloux 2019
290
290
290
290
+ הוסף לסל
אזל
2019
NV
אדום
Beaujolais
Chiroubles 2019
Guy Breton
Chiroubles 2019
130
130
130
130
+ הוסף לסל
2019
NV
אדום
Beaujolais
Morgon "Côte du Py" 2021
Jean Foillard
Morgon "Côte du Py" 2021
150
150
150
150
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Chablis
Chablis Grand Cru Clos 2021
Vincent Dauvissat
Chablis Grand Cru Clos 2021
1600
1600
1600
1600
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Chablis
Chablis 1er cru Montée de Tonnerre 2021
Raveneau
Chablis 1er cru Montée de Tonnerre 2021
1100
1100
1100
1100
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Gevrey-Chambertin Clos Prieur 2021
Marc Roy
Gevrey-Chambertin Clos Prieur 2021
670
670
670
670
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Chambolle-Musigny Clos de l'Orme 2021
Sylvain Cathiard
Chambolle-Musigny Clos de l'Orme 2021
900
900
900
900
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée Clos Goillotte 2021
Prieuré Roch
Vosne-Romanée Clos Goillotte 2021
5300
5300
5300
5300
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Bordeaux
Petrus, Pomerol 2011
Petrus
Petrus, Pomerol 2011
15600
15600
15600
15600
+ הוסף לסל
אזל
2011
NV
אדום
Mâconnais
Mâcon-Chaintré Serreuxdières 2021
Dominique Cornin
Mâcon-Chaintré Serreuxdières 2021
120
120
120
120
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
לבן
Chablis
Chablis 1er cru Homme Mort 2020
Jean Durup
Chablis 1er cru Homme Mort 2020
170
170
170
170
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
לבן
Beaujolais
Morgon Roche du Py "Camille" 2022
Marcel Lapierre
Morgon Roche du Py "Camille" 2022
150
150
150
150
+ הוסף לסל
2022
NV
אדום
Côte de Beaune
Savigny-lès-Beaune 2018
Simon Bize
Savigny-lès-Beaune 2018
220
220
220
220
+ הוסף לסל
אזל
2018
NV
אדום
Côte Chalonnaise
Crémant de Bourgogne - Rosé Brut
Vitteaut-Alberti
Crémant de Bourgogne - Rosé Brut
110
110
110
110
+ הוסף לסל
NV
מבעבע
Côte de Beaune
Auxey-Duresses Clous 2011
Domaine d'Auvenay
Auxey-Duresses Clous 2011
17800
17800
17800
17800
+ הוסף לסל
2011
NV
לבן
Côte de Beaune
Bourgogne Hautes-Côtes de Beaune 2021
Agnès Paquet
Bourgogne Hautes-Côtes de Beaune 2021
150
150
150
150
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Beaune
Auxey-Duresses Les Hoz 2021
Agnès Paquet
Auxey-Duresses Les Hoz 2021
180
180
180
180
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Gevrey-Chambertin Mes Cinq Terroirs 2021
Denis Mortet
Gevrey-Chambertin Mes Cinq Terroirs 2021
480
480
480
480
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Vosne-Romanée Clos d’Eugénie 2021
Eugénie
Vosne-Romanée Clos d’Eugénie 2021
650
650
650
650
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Nuits-Saint-Georges 1er cru Clos des Grandes Vignes 2020
Comte Liger-Belair
Nuits-Saint-Georges 1er cru Clos des Grandes Vignes 2020
3000
3000
3000
3000
+ הוסף לסל
אזל
2020
NV
אדום
Côte de Beaune
Volnay 2021
Comte Armand
Volnay 2021
300
300
300
300
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte Chalonnaise
Crémant de Bourgogne - Blanc de Blancs Brut
Vitteaut-Alberti
Crémant de Bourgogne - Blanc de Blancs Brut
100
100
100
100
+ הוסף לסל
NV
מבעבע
Côte de Beaune
Corton - Grand Cru 2019
Bonneau du Martray
Corton - Grand Cru 2019
1800
1800
1800
1800
+ הוסף לסל
2019
NV
אדום
Côte Chalonnaise
Bouzeron 2021
De Villaine
Bouzeron 2021
160
160
160
160
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Mâconnais
Bourgogne 2021
Dominique Cornin
Bourgogne 2021
110
110
110
110
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Chablis
Chablis - Vieilles Vignes 2022
Jean Durup
Chablis - Vieilles Vignes 2022
110
110
110
110
+ הוסף לסל
2022
NV
לבן
Beaujolais
Morgon Vieilles Vignes 2021
Jean-Paul Thévenet
Morgon Vieilles Vignes 2021
130
130
130
130
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Beaujolais
Morgon Vieilles Vignes 2022
Marcel Lapierre
Morgon Vieilles Vignes 2022
130
130
130
130
+ הוסף לסל
אזל
2022
NV
אדום
Beaujolais
Morgon 2021
Jean Foillard
Morgon 2021
99
99
99
99
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Mâconnais
Pouilly-Fuissé 2020
Olivier Merlin
Pouilly-Fuissé 2020
160
160
160
160
+ הוסף לסל
2020
NV
לבן
Chablis
Chablis 1er cru Forest 2021
Vincent Dauvissat
Chablis 1er cru Forest 2021
700
700
700
700
+ הוסף לסל
אזל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Gevrey-Chambertin Vieilles Vignes 2021
Marc Roy
Gevrey-Chambertin Vieilles Vignes 2021
590
590
590
590
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום
Côte de Nuits
Nuits-St-Georges 1er cru Perrière 2021
Henri Gouges
Nuits-St-Georges 1er cru Perrière 2021
500
500
500
500
+ הוסף לסל
2021
NV
לבן
Côte de Nuits
Morey-St-Denis 1er cru "La Forge de Tart" 2021
Clos de Tart
Morey-St-Denis 1er cru "La Forge de Tart" 2021
1200
1200
1200
1200
+ הוסף לסל
2021
NV
אדום